Komiks Orcs Must Die!

Cenega, oficjalny partner firmy Robot Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech z przyjemnością informuje, że na oficjalnej stronie pod tym adresem dostępny jest do pobrania komiks w polskiej wersji językowej inspirowany Orcs Must Die! Śmierć Orkom! Na 19 stronach przeczytacie historię wprowadzającą w fabułę gry oraz zobaczycie grafiki koncepcyjne. Orcs Must Die! Śmierć Orkom! ukazała się już w ten piątek i została wydana w dwóch wersjach językowych do wyboru – pełnej polskiej lub angielskiej. Próbki polskich nagrań można znaleźć pod tym adresem.

Wieki temu, grupy odważnych – bądź głupich – odkrywców przekroczyły magiczną szczelinę, by zbadać niewykorzystane źródło magii. To, co odkryli, było spustoszonym światem, zniszczonym krajobrazem zamieszkanym przez krwiożercze potwory. Dzierżący magię utworzyli Zakon, by chronić swoją krainę przed inwazją potworów. Ale jak długo zakon może odpierać bezlitosny tłum orków?

Gra Orcs Must Die! Śmierć Orkom! to utrzymany w realiach fantasy tytuł, gdzie dla świata największym zagrożeniem stają się hordy orków. By uchronić go przed atakami potworów, zakon pod dowództwem Wojennych Magów stworzył sieć fortec. Odgrodzono w ten sposób własne tereny od pozostałych ziem, kontrolowanych przez orki. Hordy zielonoskórych wciąż atakują i tylko od nas zależy czy uratujemy królestwo przed zagładą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.